facebook logo instagram logo
powrót

Psy czy koty

Poradniki dla miłośników zwierząt

Z przyjemnością przedstawiamy nasze pierwsze premiery w 2023 roku. Zaczynamy z przytupem, bo aż dwiema książkami. Nie mogliśmy po prostu odpowiedzieć sobie na odwieczne, nierozstrzygnięte nadal pytanie: psy czy koty? Dlatego mamy dla was aż dwa tytuły!

To książki dla dzieci w wieku 9+ oraz dla całych rodzin, z którymi pies lub kot już mieszkają lub dla tych, którzy dopiero myślą o przygarnięciu pupila.

Światowej sławy ekspert od domowych zwierząt dr John Bradshaw autor bestsellerów zarówno o psach, jak i o kotach, napisał te książki specjalnie dla młodszych miłośników zwierząt.

Bohaterem książki Psy. Zrozumieć najlepszego przyjaciela jest Rusty – terier, który mieszka z kochającą rodziną. Na kartach książki czytelnicy poznają, jak żyje Rusty. Uczestniczą w jego codzienności tym samym poznając jego rutynę, zachowanie, zwyczaje i przyzwyczajenia. Dzięki temu dowiadują się, jak wygląda opieka nad psem i poznają jego potrzeby.

Analogicznie sytuacja wygląda w książce Koty. Zrozumieć wąsatego przyjaciela. Tym razem czytelnicy uczestniczą w codzienności kotki Libby.

Obie publikacje to duża dawka wiedzy na temat życia naszych domowych pupili, podana w bardzo przystępnej i humorystycznej formie. Tekst wzbogacony jest cudownymi ilustracjami Clare Elsom.