facebook logo instagram logo
powrót

Opowieści dla dzieci

Inspirujące historie dla dzieci w każdym wieku

Opowieści dla dzieci to seria trzech książek z historiami pomagającymi dzieciom od najmłodszych lat wzmacniać pewność siebie, pokazują, jak być odważnymi oraz wieść szczęśliwe dzieciństwo a w przyszłości życie.

Każda z książek zawiera 35 opowiadań, a każde z nich zakończone jest podsumowanie z zagadnieniami do przemyślenia lub przegadania. Dzięki temu książki idealnie się nadają do czytania z rodzicami, którzy wspólnie z dzieckiem mogą pochylić się nad nurtującym ich problemami.

Książki napisane zostały przez dwóch wybitnych hiszpańskich autorów Álexa Rovirę i Francesca Mirallesa, którzy mają na koncie wiele bestsellerowych publikacji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Opowiadania opatrzone są przepięknymi ilustracjami stworzonymi przez innego ilustratora lub ilustratorkę, dzięki czemu każda zyskuje swój wyjątkowy indywidualny charakter.

Książki te pobudzają wyobraźnię, bawią, otulają miłością, dodają odwagi, uczą stawiać czoła życiowym wyzwaniom, pozwalają uwierzyć we własne siły i pokazują, jak pielęgnować pełne wartości i szczęścia życie. Ponadto rozwijają inteligencję emocjonalną i uczą się empatii, a także rozwijają talenty i pokazują, jak akceptować siebie.

To publikacje dzięki którym dziewczynki i chłopcy w każdym wieku nauczą się kochać innych, dlatego że nauczyli się kochać samych siebie.