facebook logo instagram logo
powrót

Pierwsza publikacja

Ciało człowieka

Nowy 2022 rok witamy wraz z pierwszą książką w ToTamto! Ciało człowieka. Przewodnik dla dzieci, które chcą poznać swoje ciało autorstwa Katie Stokes zabierze dzieci w niesamowitą wędrówkę po własnym organizmie.

To wyjątkowy przewodnik, który w zabawny i przystępny sposób przekazuje dzieciom wiedzę o ciele człowieka. Znajdą one tu mnóstwo ciekawostek oraz kolorowych i szczegółowych rysunków. Ćwiczenia i praktyczne eksperymenty sprawią, że dzieci będą chciały poznawać kolejne fakty. A dzięki krzyżówkom, labiryntom, wykreślankom i innym angażującym zabawom  – z łatwością i radością przyswoją nowe informacje.

Ta książka to również świetna pomoc dla rodziców i nauczycieli, którzy pragną edukować najmłodszych w formie ciekawej zabawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pierwszą książką!

Od głowy do palca u stopy – ludzkie ciało już nigdy nie będzie tajemnicą!

Bardzo podoba mi się ta książka 😊 Nie jest nudna. Jest kolorowa, dużo w niej obrazków człowieka, a najfajniejsze jest to, że jest tyle ćwiczeń. Lubię robić zadania, jak labirynty, krzyżówki i kolorować. Będę chciał czytać tą książkę, bo jest ciekawa.

– Miłosz, 6 lat