facebook logo instagram logo
powrót
Jak dogadać się z rodzeństwem

Premiera: 12.07.2023 r.
Wiek: 9+
Autorka: Dawn Huebner
Autorka ilustracji: Kara McHale
Tłumaczenie: Paulina Broma
Oprawa: twarda
Ilość stron: 128
Format: 150×226 mm
ISBN: 978-83-8252-136-8
Cena: 44,99 zł

kup książkę

Przewodnik przetrwania z rodzeństwem – z nim rozwiążesz wszystkie problemy!

Relacje z rodzeństwem bywają trudne. Na co dzień trudno dostrzec pozytywy, gdy bracia i siostry zmagają się z negatywnymi sytuacjami, takimi jak kłótnie i rządzenie się, dokuczanie i zazdrość, skarżenie, dręczenie i wiele innych. Wszyscy dobrze wiemy, o co chodzi.

Jednak relacje między rodzeństwem mogą być też fajne!

Gdyby zawsze pod ręką jakieś superhipergenialne urządzenie, które odmieniłoby siostrę lub brata i rozwiązało problemy? Gdyby pozbyć się tych negatywnych codziennych sytuacji? Wtedy naprawdę można by się cieszyć posiadaniem rodzeństwa.

Oto przewodnik przetrwania skierowany bezpośrednio do dzieci, dzięki któremu zdobędą umiejętności radzenia sobie z uczuciami, rozwiązywania konfliktów oraz wzmacniania więzi z braćmi i siostrami. Ciepła, dowcipna i pełna praktycznych strategii książka jest kompletnym źródłem informacji na temat edukowania, motywowania i umacniania rodzeństwa, by żyło w harmonii.

Poradnik napisany przez psycholożkę i autorkę bestsellerowych książek, między innymi Przechytrzyć zmartwienia. Jak radzić sobie z lękami i Stało się coś złego

 

Materiały do pracy: Kilknij tu, żeby pobrać materiały.