facebook logo instagram logo
powrót

3, 2, 1… zaczynamy!

Posłuchaj podcastu

Z wielką radością informujemy, że rozpoczynamy działalność imprintu dziecięcego ToTamto. Jesteśmy częścią wydawnictwa Czarna Owca i to właśnie tutaj zrodził się pomysł na stworzenie linii wydawniczej specjalizującej się w literaturze dla dzieci.

Imprint ToTamto powstał z potrzeby wskazania dzieciom ich wyjątkowości i piękna otaczającego świata. Dzięki wydawanym przez nas książkom dzieci z ciekawością mogą patrzeć na to, co dzieje się wokół nich. Nasze publikacje ułatwiają poznawanie siebie – emocji, relacji czy różnorodności świata i ludzi.

W ofercie wydawniczej ToTamto znajdują się propozycje dla dziewczynek i chłopców w grupach wiekowych 3–5, 6–8 i 9–12 lat. To pięknie ilustrowane opowieści rozbudzające wyobraźnię, książki aktywnościowe, dzięki którym nauka staje się dobrą zabawą, oraz wartościowe publikacje edukacyjne.

Wierzymy, że dzięki wydawanym przez nas książkom dzieci z ciekawością i spokojem będą szły przez życie własną drogą i wyrosną na ludzi znających swoją wartość.

Więcej na temat powstania imprintu usłyszycie w podkaście Czarna Owca wsród podcastów. Gościem Jakuba Łukowskiego była Dominika Dudarew-Osiecka redaktorka inicjująca i prowadząca w imprinice ToTamto.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony i korzystania z oferty.